Letní tábor 2016

Báječný duchovní týden plný kírtanů, lekcí, prasádam a nektarové společnosti oddaných pořádaný Mezinárodní společností pro vědomí Krišny letos proběhne od pátku 1. července do čtvrtka 7. července 2016 v areálu dětského tábora „Kalich“ v Kamenici nad Lipou.

Očekávanými hosty jsou letos mimo jiné Bhakti Gauravání Svámí, Bhakti Prabhava Svamí, Bhaktivaibhava Svámí, Dánavír Gósvámí, Džanánanda Gósvámí, Kadamba Kánana Svámí a Prithu prabhu.

Vážení oddaní a přátelé Krišny,

s radostí vás zveme na další letní tábor. Aktuální informace se průběžně dozvíte v našich střediscích, nebo na internetové adrese: www.harekrsna.cz

Co s sebou – po zkušenostech z minulých let připomínáme několik základnách věcí, bez kterých se na táboře neobejdete:

 • dobrou náladu a chuť přiložit ruku k dílu
 • občanský průkaz
 • doklad o zaplacení zálohy
 • potřebný obnos na doplatek za pobyt, něco na minerálku a také něco na knihy, vonné tyčinky a další věci, které budou k dispozici
 • svítilnu (baterku)
 • polštářek či podložku na sezení
 • hygienické potřeby
 • alespoň dva velké ručníky (gamši)
 • teplé oblečení pro chladné počasí
 • vhodné oblečení na společné akce (muži dlouhé kalhoty nebo dhótí a ženy dlouhé sukně nebo sárí)
 • šňůru na prádlo a další věci, které potřebujete na týden na táboře.

Tentokrát si nezapomeňte svoje nádobí na přijímání prasádam !!! Kdo nemá, bude mít k dispozici místní porcelánové…

V táboře je dostatečné množství chatek pro čtyři osoby. Chatky jsou prostorné a ve všech je zavedena elektřina. Sociální zařízení je podobné jako v Protivanově, ale jsou dvě pro muže a dvě pro ženy a tentokrát s dostatkem teplé i studené vody.

Ubytování v jediné zděné budově s několika velkými pokoji pro 4 až 10 osob je určeno přednostně pro důchodce a osoby se zdravotními problémy, a pokud zbude místo, tak pro nějakou rodinu či matky s malými dětmi.

Strava bude vegetariánská (prasádam) – snídaně, obědy a večeře. Pokud potřebujete zvláštní dietu pro sebe nebo pro vaše malé děti, vezměte si s sebou elektrický vařič a potřebné věci, abyste si mohli vařit sami.

Jak se do tábora dostanete?

Tábor leží v obci Gabrielka nedaleko Kamenice nad Lipou. Ta se nachází na silnici č. 34 mezi Pelhřimovem a Jindřichovým Hradcem. Je to po silnici cca 150 km z Prahy a cca 150 z Brna.

Pokud budete přijíždět po silnici 34 směrem od Pelhřimova, budete mít Kamenici po levé straně, minete první sjezd před obcí, druhý u Penny marketu a sjedete až na třetím, (po levé straně budete mít průmyslový areál a louku posetou fotovoltaickými panely). Tam odbočíte, a pojedete mezi fotovoltaickými panely vpravo dolů na křižovatku, tam se dáte opět doprava, podjedete silniční most a jste v Gabrielce. Tam na první rozvětvené křižovatce vlevo přes most a ihned za ním vpravo po polní cestě cca 250 metrů mezi stromy přímo do brány tábora Kalich.

Důležitá upozornění!!!

 • Přihlašujte se co nejdříve v některém z našich středisek!
 • Pobyt ve vlastním stanu je možný, ale v případě špatného počasí nelze nabídnout jiné ubytování!!!

Kontakty:

ISKCON, Lužce 48, Karlštejn 267 18
Rádhákanta dás – 605 700 873

Farma Krišnův dvůr – Městečko 1, Postupice 257 01
Nitja Kišórí Rádhá déví dásí – 774 273 309

Čakra, Lutotín 7, Kostelec na Hané 798 41
Divja Lílá déví dásí – 604 259 930

Prabhupád Bhavan Brno – Durďákova 34, Černá Pole, 613 00 Brno – sever
Haričandra dás – 728 118 545

Šrí Haridhám, Jílovec 34, Fulnek 742 45
Ašvahari dása – 603 958 447

Příloha

Přihláška (formát PDF)