Časopis Náma Hatta


Archiv časopisu Náma Hatta


Archiv Krišnův zpravodaj


Kuchařka sestavená z receptů časopisu


Časopis hnutí Hare Krišna představuje duchovní principy života v souladu s védskou filozofií a přináší poznání, jak je aplikovat v současné moderní době.

Čtvrtletník Náma Hatta nabízí duchovní pohled na zajímavá témata a události, přednášky duchovních mistrů, aktuální informace o činnostech hnutí Hare Krišna, články na různá filozofická témata, jako jsou například karma, reinkarnace, vědomí, rady pro praktikování bhakti jógy a mantra meditaci a vegetariánské recepty.

Časopis je určen jak oddaným hnutí Hare Krišna, tak přátelům a příznivcům Krišny a rovněž všem těm, kteří se zajímají o duchovní život, kteří chtějí poznat autentický a ověřený způsob seberealizace určený pro tento věk a kteří si přejí porozumět jemným zákonitostem karmy a převtělování.

Doufáme, že na jeho stránkách najdete mnoho užitečného i zajímavého pro vaši duchovní inspiraci.

Zasílání časopisu

Máte-li zájem časopis odebírat, zašlete nám prosím nějaký pěkný příspěvek na vydávání časopisu. Náklady na jeden ročník (tisk čtyř čísel a poštovné) pokryje částka 320 Kč, ale můžete samozřejmě poslat i víc, podle vaší inspirace a možností. Za pouhých 100 korun vám pošleme čtyři čísla e-mailem v elektronické podobě. Kamkoliv do celého světa, třeba i k protinožcům. Elektronickou verzi vám k předplaceným tištěným časopisům pošleme na vyžádání zdarma.

Příspěvek prosím zašlete na adresu:

Centrum pro védská studia, Lužce 48, Karlštejn 267 18
nebo
na účet časopisu: 2401331184 / 2010

(Nezapomeňte uvést svoji poštovní a/nebo elektronickou adresu, na kterou vám můžeme časopis zasílat.)

Prosba

Informujte o tomto časopise také své známé, příbuzné, přátele atd. a pomozte nám zvýšit počet předplatitelů. Také velmi rádi uvítáme jakoukoli finanční částku na podporu vydávání časopisu. Také můžete pomoci časopis rozdávat – odebrat větší množství výtisků a ty pak dle svého uvážení umisťovat do čajoven, čekáren, kadeřnictví, jógových klubů, domovů důchodců, nemocnic…

Veškeré dotazy, náměty a připomínky posílejte prosím na adresu Centra pro védská studia nebo na email: jalangi@email.cz.